OR GLAS OLARAK

Deneyim, uzman kadro ve kalitemize güveniyoruz

Temel prensibimiz hep daha yenilikçi ve tercih edilebilir ürünleri sizlerle buluşturmak. Bu süreçte mühendislerimiz tüm sistemlerimizin işlevsel olduğu kadar estetik olması için son derece özenli bir çalışma sürdürmekteler.

Bu sayede, ürün portföyümüzü en hesaplı olanından en kaliteli olanına kadar, devamlı olarak çeşitlendirmekteyiz. Böylece, hem üretici bayilerimiz hem de nihai tüketicilerimiz için her tercihe uygun ürün seçeneklerini arttırmaktayız.

Aynı zamanda, üretici bayilerimiz için tüm bu geniş portföyü minimum stok imkanı ile birlikte sunmayı hedeflemekteyiz.

GARANTİLİ ÜRÜNLER

 

Evinize veya iş yerinize yaptıracağınız işlerin uzun ömürlü olması çok önemlidir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde hiç bir sorun yaşamayacağınızı garanti ederiz. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygundur.

MARKALAŞMIŞ

  Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak.

EN İYİSİ

Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir. En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.

YENİLİKÇİ

  Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır. Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur. Gücümüzü aldığımız Türk ekonomisine, güç katmayı hedef alırız.
YILLARIN TECRÜBESİ VE KALİTE

Kalite Politikamız

10 yıldan fazla deneyim

~ Teknoloji ve kalite bakımından sektöründe lider bir firma olmak.
~ Her zaman en iyisini yapmak amacı ile yakaladığı kaliteyi sürekli ölçmek ve geliştirmek.
OR GLAS olarak geliştirdiği ve ürettiği tüm ürünler için sözleşmede yer alan gerekleri ve müşteri isteklerini en üst düzeyde sağlamak.
OR GLAS markası ile üretim yapan firmamız ülke ekonomisine katkıda bulunmak.
~ Topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilincinde sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli saymak.
~ Müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetler sunmak ve sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

OR GLAS koşulsuz müşteri memnuniyeti
temel ilkesi ile hareket etmektedir.

Neden OR GLAS?

Tasarım, projelendirme, uygun ve ekonomik malzeme seçimi, teknik detayların çözümü, üretimlerin yapımı gibi temel hizmetleri kadrosunda bulunan mimar, mühendis,, tasarımcı ve her biri kendi konusunda uzman sertifikalı çalışanları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Aklımdaki tasarımı gerçekleştirebilir mi?

Müşterinin talebi doğrultusunda yerin de ölçü alınarak, alana göre yapılacak olan uygulama firmamızca tasarlanıp uygulanmaya başlanmadan bitmiş bir şekilde müşterinin beğenisine sunulur ve artı veya eksi yönleri karşılıklı istişare yapılarak en verimli sonuca ulaşılır.

Fiyatlandırması nasıl?

Kalite anlayışı ve devamında uygun fiyat geniş ürün yelpazesi ile daima müşteri memnuniyetini ön plan da tutmayı hedefliyoruz.

Ürünler garanti kapsamında mı?

Yaptığımız her işin, aldığımız her kararın, verdiğimiz her sözün sorumluluğunu taşırız. Tüm ürünlerimiz garantilidir. İş ilişkilerimizde her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız.

Hizmet ve Malzeme kalitesi nasıl?

Amacımız ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü kaliteli malzeme, birinci sınıf işcilik ile zamanında teslimat ve satış sonrası servisle siz değerli müşterilerimize dört mevsim yaşanır mekanlar sunmaktır.

Gerçekten ihtiyaçlarımı karşılayabilir mi?

Sektörde bilgi ve birikimini kazanmış, teknik elamanları ile aynı imalat ve montaj ekipleri kalitesiyle hizmet vermektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Hemen arayın ve ücretsiz keşif talep edin!

Bize Ulaşın

Aşağıdaki bölümden bize ulaşabilirsiniz.

Arayın

+90 532 656 08 52

+90 533 659 23 43

+90 212 401 34 53

e-Mail

info@orglas.com

Adres

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Marmara Sanayi Sitesi M Blok No: 35 Küçükçekmece, İstanbul